nákupníkošík

Aktuality

  • Pozastavení prodeje ... 25.07.2023 - Vážení zákazníci, 25.7. 2023 pozastavujeme prodej produktu Trichomol T  a Trichomol P. Objednávky vytvořené k tomuto datu budou expedovány 2.8.2023 a pak v následujících 14 denních cyklech. Nové objednávky bude možno vytvořit jakmile bude spuštěn nový e-shop. Děkujeme ...více »
  • INFORMACE OHLEDNĚ OBJEDNÁVEK 26.07.2022 - Vážení zákazníci,   U objednávání vosiček je vždy u produktu uveden termín objednání a také expedice. Objednáváme vždy jednou za 14 dnů a to v pátek do 9h. Pokud jste zvolili u Vaší objednávky osobní odběr, vyčkejte na obdržení emailu nebo SMS zprávy ...více »
  • Moli šatní 21.12.2021 - Jak poznat šatního mola? Šatní mol (Tineolla bisseniella) je drobný motýl v čeledi zavíječovití. Tento škůdce má několik zajímavých vlastností – například jeho larvy jsou schopny trávit keratin, což je v živočišné říši velice vzácné. Další zajímavostí ...více »
  • Trichogramma 21.12.2021 - Co je to Trichogramma? Trichogramma (česky drobněnka) je malá vosička, která se přirozeně vyskytuje v přírodě. Tam klade svá vajíčka do vajíček motýlů. Vosička je veliká zhruba 0,3 mm, takže špendlíková hlavička je 10 x větší! V přírodě se však Trichogramma ...více »
  • Moli v potravinách 21.12.2021 - Jak poznat potravinového mola?Potravinový mol (Plodia interpunctella) je motýl z čeledi zavíječovití. Jedná se o běžného škůdce potravin, rozšířeného po celém světě, kterého je velmi obtížné se zbavit. Dospělý motýl má béžovo-hnědé křídla, oddělené ...více »
  • Co musím udělat než ... 21.12.2021 - Co musím udělat před tím, než budu aplikovat TrichoMol? Zkontrolovat všechny možné zdroje nákazy – místa, kde skladujete: suché potraviny (mouku, oříšky, strouhanku, čaje, těstoviny…)krmivo pro psy, křečky, ptáky a další zvířatadekorace z přírodních ...více »
  • Zbavte se molů přírodní ... 20.04.2021 - Určitě se Vám někdy stalo, že jste šli třeba péct, otevřeli dózu s moukou a v tom se nacházelo nemilé překvapení. A co teprve potom, kdy se Vám moli pustí do Vašeho nejoblíbenějšího trika nebo svetru.    Podíváme na to, jak se těchto nezvaných návštěvníků ...více »