nákupníkošík

Aktuality

  • Důležitý monitoring 24.11.2023 - Prvním krokem k úspěšnému odchytu molů v domácnosti je tzv. "monitoring", obvykle odchyt molů pomocí feromonových lapačů. Pomocí specifických působících lepivých pastí, které nesou atraktant samic můr, lze určit, zda a které můry jsou aktivní. S feromonovým ...více »
  • Několik jednoduchých ... 24.11.2023 - • Škůdci vstupují do domu s nákupy, okny ale i ventilací. Před nákupem nebo nejpozději před uložením do skříně vždy zkontrolujte, zda nedošlo k napadení potravin (napadení může být rozpoznáno podle spřádaných fekálních drobků, pavoučích nití nebo poškození ...více »
  • Spuštění prodeje 13.11.2023 - Vážení zákazníci, k dnešnímu dni opět spouštíme e-shop s produkty proti molům. Služba platební brány je stále nedostupná, proto lze platit pouze na dobírku. Tyto komplikace se nedaří opravit. Máme pro Vás ale možnost levnější dopravy oproti původním 115 ...více »
  • INFORMACE OHLEDNĚ OBJEDNÁVEK 26.07.2022 - Vážení zákazníci,   U objednávání vosiček je vždy u produktu uveden termín objednání a také expedice. Objednáváme vždy jednou za 14 dnů a to v pátek do 9h. Pokud jste zvolili u Vaší objednávky osobní odběr, vyčkejte na obdržení emailu nebo SMS zprávy ...více »
  • Moli šatní 21.12.2021 - Jak poznat šatního mola? Šatní mol (Tineolla bisseniella) je drobný motýl v čeledi zavíječovití. Tento škůdce má několik zajímavých vlastností – například jeho larvy jsou schopny trávit keratin, což je v živočišné říši velice vzácné. Další zajímavostí ...více »
  • Trichogramma 21.12.2021 - Co je to Trichogramma? Cílovými škůdci pro Trichogrammu (česky Drobněnka) je zavíječ moučný indický (zavíječ potravní), zavíječ obecný a zavíječ šatní, které lze účinně regulovat pomocí užitečného hmyzu. Pravidelně se objevují nové škodlivé můry.  Jedinečné ...více »
  • Moli v potravinách 21.12.2021 - Jak poznat potravinového mola? Můry jsou velmi snadno rozpoznatelné podle výrazného zbarvení křídel (bronzové pruhy na stříbrném pozadí na předních křídlech), velikosti asi 1 až 1,5 cm. Larvy jsou žlutavě bílé a dosahují velikosti až 1,5 cm. Způsob života ...více »
  • Co musím udělat než ... 21.12.2021 - Co musím udělat před tím, než budu aplikovat TrichoMol? Zkontrolovat všechny možné zdroje nákazy – místa, kde skladujete: - suché potraviny (mouku, oříšky, strouhanku, čaje, těstoviny…)- krmivo pro psy, křečky, ptáky a další zvířata- dekorace z přírodních ...více »
  • Zbavte se molů přírodní ... 20.04.2021 - Určitě se Vám někdy stalo, že jste šli třeba péct, otevřeli dózu s moukou a v tom se nacházelo nemilé překvapení. A co teprve potom, kdy se Vám moli pustí do Vašeho nejoblíbenějšího trika nebo svetru.  Podíváme na to, jak se těchto nezvaných návštěvníků ...více »