Objednávky vytvořené do 05.04.2024 do 9 hodin budou expedovány 10.04.2024.

Tinaset

Tinaset slouží k signalizaci výskytu mola šatního (Tineola bisselliella). Z feromonové pasti se uvolňuje sexuální hormon a láká samečky na lepovou desku. Přítomnost samečků signalizuje výskyt škůdce.

Skladem
Kód: ART00169
41 Kč
Kategorie: Proti molům
1. NÁKUP A PLATBA
1. NÁKUP A PLATBA
Vyberte a objednejte si produkty z naší nabídky. Zboží můžete zaplatit online nebo na dobírku. O dalším průběhu objednávky budete informováni emailem.
2. ODESLÁNÍ ZÁSILKY
2. ODESLÁNÍ ZÁSILKY
Zásilky zasíláme přes službu DPD. Abychom zaručili čerstvost zboží, odesíláme jej v intervalu 14 dnů. Pokud je jedinou položkou produkt, který neobsahuje živé organismy, je odesílán do týdne.
3. DÁVKOVÁNÍ PRODUKTU
3. DÁVKOVÁNÍ PRODUKTU
U každého produktu je detailní popis dávkování. Produkt TrichoMol je zpravidla dodáván v několika zásilkách po 14 dnech.
4. OPAKOVANÉ DODÁVKY
4. OPAKOVANÉ DODÁVKY
V případě zasílání produktů s více dodávkami je zboží včetně poštovného hrazeno jednorázově, buď online kartou nebo dobírkou při první zásilce.

Tinaset slouží k signalizaci výskytu mola šatního (Tineola bisselliella). Z feromonové pasti se uvolňuje do ovzduší sexuální hormon a láká přítomné samečky na lepovou desku. Přítomnost samečků signalizuje výskyt škůdce. Feromon je nejedovatý, bez pachu.

Přípravek vyměňte dříve než se lepová plocha zcela zapráší nebo zcela pokryje hmyzem a spalte.

Skladovatelnost v suchu a chladu 24 měsíců od vyznačeného dne výroby.

Zpět do obchodu